Nepřehlédněte

Odbor zahraničních vztahů ČVUT – rektorát oznamuje, že od 9.4.2018 budou otevřeny přihlášky do 2. kola výběrového řízení na studijní pobyty v rámci programu Erasmus+ v akademickém roce 2018/2019. Zájemci se mohou hlásit v aplikaci www.mobility.cvut.cz do 15.4. včetně. Zájemce upozorňujeme, že se v rámci přihlášky musí přihlásit také na příslušný jazykový test (angličtina, němčina) popř. do 20.4. do kanceláře OZV dodat jazykové potvrzení o úrovni znalosti jiných jazyků v závislosti na tom, v jakém jazyce se studuje na dané partnerské škole.


Upozornění na phishingové útoky

Upozornění na phishingové útokyVzhledem k množícím se phishingovým útokům prosíme uživatele IS ČVUT o zvýšenou opatrnost. Phishingové útoky, které se objevily v poslední době, se vyznačují minimálním množstvím gramatických a faktických chyb, pročež mohly na první pohled působit věrohodně. Vždy se nejprve podívejte na adresu odesilatele, ale i tu je možné poměrně jednoduše zfalšovat. V žádném případě na takovéto emaily nikdy nereagujte!

Naši adminstrátoři by žádné osobní údaje (hlavně hesla) nikdy po nikom z uživatelů IS ČVUT pomocí emailu nepožadovali.

Administrátoři IS ČVUT v Praze

Informace pro uživatele

  • Nové číslo časopisu Pražská technika – Letošní první číslo časopisu Pražská technika s hlavním tématem To je materiál! se v únoru objevilo na stojanech po celé univerzitě. Ke stažení jej najdete na stránkách časopisu.

Pražská technika
 Acta polytechnica
 btn_eobchod
 logo_su
 logo_lvicata
 logo_ssh
 logo_cartech
 btn_suz
 btn_rtv
 btn-kc
 logo_cips
 btn_cuda
 btn_sd-cz
 btn_ads
 btn_stobzor


Vlastník stránky: RČVUT - Odbor pro informační systémy, Poslední změna: 03.05.2019