Nepřehlédněte

Odbor zahraničních vztahů ČVUT- rektorát oznamuje, že budou otevřeny přihlášky pro 2. kolo výběrového řízení na studijní pobyty v rámci programu Erasmus+ popř. programu SEMP (studijní pobyty ve Švýcarsku) v akademickém roce 2020/2021. Zájemci se mohou hlásit v aplikaci https://www.mobility.cvut.cz od 2.3. – 13.3.2020. Zájemce upozorňujeme, že se v rámci přihlášky musí přihlásit také na příslušný jazykový test (angličtina, němčina) popř. do jiných kategorií jako např. (vlastním jazykový certifikát) a do kanceláře Odboru zahraničních vztahů ČVUT – rektorát dodat jazykové potvrzení o úrovni znalosti jazyků v závislosti na tom, v jakém jazyce se studuje na dané partnerské škole.

Informace k programům a pokyny pro přihlášení lze nalézt na stránkách: Erasmus+  a  SEMP (SWISS-EUROPEAN MOBILITY PROGRAMME)


Upozornění na phishingové útoky

Upozornění na phishingové útokyVzhledem k množícím se phishingovým útokům prosíme uživatele IS ČVUT o zvýšenou opatrnost. Phishingové útoky, které se objevily v poslední době, se vyznačují minimálním množstvím gramatických a faktických chyb, pročež mohly na první pohled působit věrohodně. Vždy se nejprve podívejte na adresu odesilatele, ale i tu je možné poměrně jednoduše zfalšovat. V žádném případě na takovéto emaily nikdy nereagujte!

Naši adminstrátoři by žádné osobní údaje (hlavně hesla) nikdy po nikom z uživatelů IS ČVUT pomocí emailu nepožadovali.

Administrátoři IS ČVUT v Praze

Informace pro uživatele

  • Nové číslo časopisu Pražská technika – Letošní páte číslo časopisu Pražská technika s hlavním tématem Fakulta informačních technologií se objevilo na stojanech po celé univerzitě. Ke stažení jej najdete na stránkách časopisu.

Pražská technika
 Acta polytechnica
 btn_eobchod
 logo_su
 logo_lvicata
 logo_ssh
 logo_cartech
 btn_suz
 btn_rtv
 btn-kc
 logo_cips
 btn_cuda
 btn_sd-cz
 btn_ads
 btn_stobzor


Vlastník stránky: RČVUT - Odbor pro kvalitu a informační systém, Poslední změna: 14.02.2020