ČVUT poskytuje ubytování pro téměř 8000 studentů v několika kolejích (největší je Strahov s více než 4 500 lůžky). Studentům je dále zajišťováno ubytování v areálu hlavního kampusu v Dejvicích, jehož součástí jsou koleje Masarykova, Sinkuleho, Dejvická, Bubeneč a Orlík, všechny v těsné blízkosti stanice metra Dejvická, a dále na koleji Strahov, vzdálené od hlavního kampusu cca 15 minut autobusem a koleji Podolí (druhé největší ubytovací zařízení s více než 1200 lůžky) vzdálené od kampusu 30 minut MHD. Posledním ubytovacím zařízením je Hlávkova kolej, která je v blízkosti centra města.

Rezervace ubytování probíhá podle pořadí došlých přihlášek.

 

Accommodation

CTU provides accommodation for almost 8000 students in several dormitories (the largest is Strahov with more than 4 500 beds). Students are also provided with accommodation on the main campus in Dejvice, which includes Masaryk, Sinkule, Dejvická, Bubeneč and Orlík dormitories, all in close proximity to the Dejvická metro station, as well as Strahov dormitory, about 15 minutes by bus from the main campus, and Podolí dormitory (the second largest accommodation facility with more than 1,200 beds), 30 minutes by public transport from the campus. The last accommodation facility is Hlávkova dormitory, which is close to the city centre.

Reservations of accommodation are made on a first-come, first-served basis.Vlastník stránky: RČVUT - Odbor pro studium a studentské záležitosti, Poslední změna: 11.01.2022