USA

!!!Nabídka 2 letého magisterského + PhD studia na Georgia Tech, Atlanta!!!

Naumann-Etienne Foundation nabízí stipendia pro studenty ČVUT, kteří v době podání přihlášky mají bakalářský titul nebo ekvivalent bakaláře.
Stipendium zahrnuje uhrazení školného + cca USD 1340/měsíc.

Nabízené obory:

 • Electrical Engineering
 • Computer & Information Sciences
 • Biomedical Engineering
 • Industrial and Systems Engineering
 • Jak žádat:
  1.
  Do 30.11.2021 mohou zájemci odevzdat přihlášku do výběrového řízení. Vyplněnou přihlášku je nutné vytisknout, nechat potvrdit studijním proděkanem Vaší fakulty a podepsaný originál dodat na OZS, RČVUT, Jugoslávských partyzánů 3, budova A, 8. patro, místnost 801a, k rukám Kateřiny Boškové. Pokud mě v kanceláři nezastihnete, nechte přihlášku ve schránce vedle dveří do vstupní místnosti před naší kanceláří a informujte mě o tom emailem.
  2.  Účast a termín písemného testu z AJ potvrďte emailem Kateřině Boškové do 30.11.2021
  3. K přihlášce studenti dodají 3x doporučení (od vyučujících), C.V., Letter of Purpose (motivační dopis) a dosavadní studijní výsledky v Aj (pokud jste Bc, potom také dodatek k diplomu).
  4. Zkoušku GRE si studenti žádající o toto stipendium vyřídí co nejdříve.
 • Termíny jazykových testů

  1. Písemný test

Termín (nejpozději 30.11.2021) testu si dohodnete individuálně  – napište na email katernia.bošková@cvut.cz

Studenti, kteří při písemném testu obdrží dostatečný počet bodů (10) budou absolvovat ústní pohovor přes TEAMS.

2. Ústní pohovory
Termín ústního pohovoru si domluvíte jakmile napíšete písemný test. Počítejte s tím, že se budou konat na začátku prosince.

 • 3 studenti s nejlepšími výsledky (Aj + studijní výsledky) postupují k ústnímu pohovoru se zástupcem Naumann-Etienne Foundation a zástupcem studentovy katedry (vedoucí, školitel atd).

Termín konání pohovoru: prosinec 2021 – přesné datum bude uvedeno později, kancelář OZS,  Jugoslávských partyzánů 3, budova A, 8. patro

Výsledky výběrového řízení budou oznámeny v lednu 2022.

Na tomto odkazu najdete zkušenosti studenta ČVUT, který na GeorgiaTech absolvoval.Vlastník stránky: RČVUT - Odbor zahraničních vztahů, Poslední změna: 19.11.2021